Ana Sayfamız    Konfeti Satışı   Volkan Satışı   Havai Fişek Satışı   Meşale Satışı   Pasta Volkanı Satışı  Dilek Balonu Satışı  Bize ulaşın

Sitemiz üzerinden Sünnet Düğün ve Organizasyonlarınız için Her türlü ekipman satışı yapılmaktadır.

volkan gösterisi hizmeti

    volkan gösterisi  volkan gösterisi düğün volkan gösterisi hizmeti

Düğün ve her türlü etkinliklerinizde volkan gösterisi hizmetini alabileceğiniz gibi bunu kendiniz de yapabilirsiniz. Volkan gösterisi için silindir şeklindeki volkanı yere yerleştirmek ve çakmak ile üst kısmını 5 saniye yakıp uzaklaşmak bu gösteri için yeterli bir uygulamadır. İç mekan dumansız ve dumanlı dış mekan dumansız ve dumanlı seçenekleri ile farklı fiyat ve farklı yanma süreleri ile değişik tip volkan gösterisi ürünlerini firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

şahane volkan gösterisi  volkan gösteri etkinliği sahne volkan gösterisi

Her türlü amaç için ister sahne gösterisi ister düğün ister teklif volkan gösterileri sizlere unutulmaz anların kapısını açacaktır.

volkan satışı    toptan volkan satışı

Volkan gösterisi için alacağınız ürünler 30 saniye ile 1 dakika arasında yanma süreleri , 1 metre ile 4 metre arasında volkan kıvılcımının çıkıp çıkmamasına göre , dumanlı ve dumansız olarak yanma biçimleri , Alevlerinin kıvılcımlarının zararsız olması ile değişik seçenekler ile satılmaktadır. Farklı fiyat ve farklı seçeneklerin volkan gösterilerinde olma sebeplerinden birisi budur. Alınan ürünün büyüklüğü yada küçüklüğü ile fiyat orantılı değildir. Bazı ürünler ithal edilirken çok küçük çaplı gelmesine rağmen metrelerce yukarı çıkan kıvılcım , dumansız olması ve yanma süresi ile şekli bakımından kat kat kaliteli ve görsel olabilmektedir. Bu sebepten dolayı ürünün büyük yada küçük olmasından daha ziyade üzerindeki özellik fiyatı etkilemektedir. Görsel bir volkan gösterisi için tavsiye edilen alım miktarı en az 6 adet dır.

volkan gösterisi volkan gösterisi volkan gösterisi volkan gösterisi volkan gösterisi hizmeti vermekteyiz

Türkiye nin her yerine volkan gösterisi için gerekli olan ürünleri kargo ile istediğiniz ürünleri aynı gün içerisinde kargo ile gönderiyoruz.

volkan gösteri hizmeti volkan şelalesi resmi volkan satış firması

Yukarıda alttan üst kısma giden volkan şelale örnek resimlerini görmektesiniz. Alt kısımda ise yukarıdan aşağı dökülen şelale volakn örnek resmimiz mevcuttur. İster 1 adet ister 1000 adet kaç tane volkan isterseniz isteyin stok sınırı olmaksızın en uygun fiyat ile sizlere hizmet etmekteyiz.

volkan şelalesi  volkan şelalesi ürünü akan şelale

Volkan şelalesi elektrikli bir ateşleyici ile çalıştırılmaktadır. Yukarıdan aşağı şelale şeklinde akan bir kıvılcım yanardağı yada su şelalesi görüntüsü verilmektedir. Burada metre hesabı hizmet verilmektedir. İstenilen metre uzunluğunca yukarıdan aşağı dökülen şelale hizmetini firmamızdan en uygun fiyat garantisi ile alabilirsiniz.

pasta volkanı  pasta volkan satışı  renkli meşale satışı  meşale satışı  tel maytap

Pasta volkanı , dumansız tel maytap , renkli sis meşale satışlarımız için toplu yada tek tek alımlarınızda sizlere uygun fiyat teklifi vermekteyiz. Tüm Türkiye için yukarıdaki ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Kargo ile adresinize aynı gün içerisinde konfeti , volkan , pasta volkanı , meşale gibi ürünleri gönderiyoruz.

Volkan gösterisi için görsel resimler

volkan şelale gösterisi  volkan şelale gösterisi  volkan şelale gösterisi  volkan şelale gösterisi volkan akışı

Volkan gösterisi için huni şeklindeki volkan yere konur , üst sivri kısmı çakmak ile 5 saniye yakılır ilk yanmadan sonra küçük ateş ve kıvılcım parçaları yükselmeye başlar  ardından bu hızlanır ve ses artıkça kıvılcım yukarıya doğru çıkmaya başlar. Görkemli bir ses ile birlikte görsel bir kıvılcım şelalesi yukarıya doğru çıkmaya başlar. Ardından bitime 10 saniye kala doruğa ulaşır ve hızla yavaşlar ve azalarak aşağı doğru iner. Huni alınarak çöpe atılır ve görsel bir volkan gösterisi seyircilere izletilmiş olur.

büyük volkan gösterisi  akan volkan şelalesi  volkan gösterisi

Büyük volkan gösterisi aynı anda 12 adet volkan ateşlemesi yapılmaktadır , ortadaki resimde ise elektrik ile ateşlenen akan volkan şelalesi görülmektedir. En son olarak ta 10 adet iç mekan volkanın tiyatro gösterisindeki görselliğini görmektesiniz.

profesyonel konfeti makinası konfeti yağmuru konfeti yağmuru

Profesyonel konfeti makinası kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Görsel bir konfeti yağmuru için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ VE TOPTAN ALIMLARINIZ İÇİN ÜRÜN ONLİNE ŞUBE TELEFONLARIMIZ ;

Kurumsal telefonumuz ; 444 0 209

KİRALAMA VE TOPTAN SATIŞ ŞUBE TELEFONLARIMIZ

ANKARA   0-312-3622218                 İZMİR   0-232-4418814
İSTANBUL   0-216-3860018 ANDL      İSTANBUL   0-212 2111508 AVRP
GAZİANTEP   0-342-2206545             KAYSERİ   0-352-2431189
ANTALYA   0-242-2410889                ESKİŞEHİR   0-222-2203029
KONYA   0-332-2384124                   BURSA   0-224-2502252
SAMSUN   0-362-4357124                 KOCAELİ   0-262-3315989
ADANA   0-322-3590264                   MERSİN
  0-324-2312492

Türkiye Genel Merkez Adres Bilgileri ; Balgat mahallesi Ziyabey caddesi No ; 55 / B Balgat Çankaya Ankara

Balgat şube telefon numaralarımız ; 0 312 285 60 74  ve 0312 285 60 84

Ankara şubemize ulaşın ;

Balgat mahallesi Ziyabey caddesi no ; 55 / B Balgat Çankaya Ankara

Balgat şube telefonlarımız ; 0 312 285 60 74 ve 0 312 285 60 84

Adres tarifi ; Balgat yüzüncü yıl dolmuşları Ziyabey caddesi önünden geçmektedir. Konya yolundan gölbaşı istikametinden gelecek müşterilerimiz ufuk üniversitesi üst geçidinden önceki kısımdan balgat yönüne girerek Ziyabey caddesi yolunu izleyebilirler. Metro ve Ankaray ile gelecek müşterilerimiz milli kütüphane durağında inerek Ziyabey caddesi yönü seçilerek adresimize birkaç dakika içerisinde gelebilirler. Eskişehir yolundan kızılay istikametine doğru gelecek müşterilerimiz Dışişleri Bakanlığı ve Sayıştayı geçtikten sonra balgat tabelasını takip ederek sağa dönerek Ziyabey caddesine giriş yaparak adresimize ulaşabilirler.

Yakınında : Kılıç ali paşa ilköğretim okulu , Ömer seyfettin lisesi , Kuveyttürk balgat şubesi , 10 nisan polis karakolu , Balgat mahallesi muhtarlığı , kukla kebap sayılabilir. Tam karşımızda Mersinli Ciğerci Apo restorantı vardır.

Daha hızlı destek alma telefon bilgileri Cep telefonu irtibat bilgilerimiz ;

TÜRKCELL   0-537-510-96-18

VODAFONE  0-544-929-08-35

AVEA           0-505-394-29-32

HER TÜRLÜ SORU VE SORUNUNUZ İÇİN

Her türlü konuda bilgi almak için E-mail ;    info@volkankonfeti.com   

  Form aracılığı ile ulaşmak için satın alma , hizmet , gösteri etkinlikleri için tıklayınız.